TrennMet logo

EN   DE   PL

 

Rozwiązania dla odlewnictwa ciśnieniowego – TrennMet

TrennMet to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją kompletnych rozwiązań stosowanych w odlewnictwie ciśnieniowym. W ofercie firmy znajdziecie Państwo oddzielające i smarujące środki chemiczne oraz tłoki, obsady, pierścienie. Oferujemy pełny zakres produktów oraz usług wspierających naszych klientów w codziennej działalności produkcyjnej. Dzięki współpracy z  odlewniami ciśnieniowymi oraz naszymi dostawcami stale dbamy o jakość naszych produktów, oferując naszym klientom  nowoczesne rozwiązania, pozwalające na optymalizację kosztów produkcji. W zakres naszych usług wchodzi również doradztwo w zakresie wdrożeń oraz nowych rozwiązań przygotowanych dla Państwa firmy.

TrennMet to pewny i sprawdzony partner w odlewnictwie ciśnieniowym.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym (tel. +48 511 615 330 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) i składania zapytań ofertowych.

TRENNMET – partner w odlewnictwie ciśnieniowym

TrennMet jest wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy Lubrochem na rynku polskim. Dzięki współpracy z włoskim partnerem możemy zaoferować Państwu całe spektrum rozwiązań w zakresie środków smarujących oraz rozdzielających do form.

Kompleksowe rozwiązania dla odlewnictwa

Specjalizujemy się w dystrybucji tłoków wykonanych z różnych materiałów – przede wszystkim miedzi i stali. To produkty wykorzystywane w różnych odmianach odlewnictwa, także w kontakcie z wysoką temperaturą lub ciśnieniem. Oferujemy tłoki, które znajdują zastosowanie w dużych zakładach przemysłowych. Pasują do najczęściej używanych modeli maszyn odlewniczych.

W naszym asortymencie znaleźć można też środki do smarowania tłoków w maszynach odlewniczych https://www.trennmet.com/pl/odlewnictwo/srodki-do-smarowania-tloka. To preparaty, które pozwalają na zachowanie zakupionych u nas produktów w odpowiednim stanie na dłużej. Ich stosowanie umożliwia także zwiększenie wydajności pracy.

Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie produkty do konkretnego zastosowania. Skupiamy się przede wszystkim na warunkach, w jakich mają pracować dostępne elementy. Świadczymy usługi doradztwa, które pozwalają na jak najlepsze dopasowanie tłoków do posiadanych maszyn odlewniczych. Wskazujemy modele zapewniające najwyższą wydajność i imponującą żywotność.

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców zajmujących się odlewnictwem.